BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej! Jeśli masz pytania, sugestie lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, jesteśmy tu dla Ciebie. Skontaktuj się z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych lub wypełnij formularz kontaktowy, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

infolinia Lalaly

Nasze Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00. Ze względu na okres podwyższonej ilości zamówień infolinia może być chwilowa nieczynna.
Zachęcamy do kontaktu mailowego, gdzie gwarantujemy natychmiastową odpowiedź.

kontakt e-mail

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00. Gwarantujemy natychmiastową odpowiedź na wiadomość e-mail.

Najczęściej zadawane pytania

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem kuriera InPost (również Paczkomaty) oraz kurierem DPD. Czas dostarczenia przesyłki trwa od 1 do 5 dni.

Wszystkie zamówienia w sklepie lalaly.pl wysyłamy za darmo!

W sklepie dostępne są następujące metody płatności: Bramka szybkich płatności PayU, BLIK oraz przelew tradycyjny (rozpoczęcie realizacji zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu środków na koncie)

Wykonanie odzieży personalizowanej tj. przeszycie sukienki na podane wymiary z zamówienia, wiąże się z utratą prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość zgodnie z art. 38. ust. 3 ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.

„Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;”

szybki kontakt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Zapraszamy również do odwiedzenia nas na mediach społecznościowych, gdzie znajdziesz najnowsze aktualności, promocje i wiele więcej:

Facebook: LaLaly.pl
Instagram: LaLaly.pl

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, uwagi lub propozycje. Nie wahaj się skontaktować z nami – z przyjemnością pomożemy Ci w każdy możliwy sposób. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na Twój kontakt!

Pozdrawiamy,
Zespół Obsługi Klienta LaLaly.