Sukienka z rękawem czy bez. Jaką wybrać?

Wybór sukienki z rękawem lub bez zależy przede wszystkim od okazji. Jeśli wybieracie sukienkę do pracy, zdecydowanie postawcie na sukienkę z rękawem. Najlepsze w tym wypadku będą sukienki z rękawem ¾ oraz sukienki z rękawem do łokcia. Krój powinien być dopasowany do Waszej figury. Zakryte ramiona dodadzą Wam poczucia komfortu, elegancji oraz profesjonalizmu. Ponadto, sukienki z rękawem ¾ idealnie równoważą i wyrównują proporcje sylwetki. Jeśli macie szersze biodra, warto wybierać sukienki z rękawem. Co więcej, sukienki z rękawem to idealny wybór na chłodniejsze dni lub w przypadku kobiet, pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach. Oprócz tego, że będziecie się nienagannie prezentować, nie będziecie potrzebowały dodatkowego okrycia wierzchniego. 

 

Sukienki na okazje

Natomiast w przypadku imprez okolicznościowych typu wesela, komunie czy spotkania rodzinne, warto postawić na coś bardziej ekstrawaganckiego. I nawet jeśli na co dzień sukienki z rękawem są Waszym pierwszym wyborem, możecie zdecydować się na sukienki bez rękawów. Dzięki temu, że eksponują ramiona są bardziej kobiece i wygodne. Co więcej, nie krępują ruchów i możecie w nich swobodnie tańczyć lub oddawać się innym przyjemnościom. Ponadto, macie do wyboru wiele krojów i wzorów: sukienki bez rękawów długie, sukienki bez rękawów w kwiaty, sukienki bez rękawów na wesele. A jeśli jednak nie czułybyście się komfortowo w sukience bez rękawów, sukienki z rękawem z koronki mogą sprawdzić się u Was idealnie. A dzięki kobiecemu dodatkowi w postaci koronki, będą idealnie wpisywały się w klimat różnych przyjęć okolicznościowych. 

Jednak przy ostatecznym wyborze uwzględnijcie również Wasze upodobania. Jeśli sukienki z rękawem ¾ lub sukienki z rękawem kimono to nie Wasza bajka, nie wybierajcie ich na siłę. Tylko wtedy możecie liczyć na uznanie otoczenia oraz niezmienne zadowolenie z wybranej kreacji. Pamiętajcie, że sukienki z rękawem i sukienki bez rękawów mogą pasować na różne okazje, a różne ich modele znajdziecie w naszej ofercie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *